J-ZJ-K10-HWK
J-ZJ-K10-HWK
100.00
See financing options →
Fitment guarantee Ships from Orem, UT 4–8 hr install
ADD TO CART →
https://core4x4.com/web/image/product.template/24902/image_1920?unique=2d5d26f
J-ZJ-K10-HWK
J-ZJ-K10-HWK
SKU: J-ZJ-K10-HWK
100.00
  • Axle Side Bolt Size (Front Track Bar)
Select Color to see price and add to cart.
Lifetime warranty on all non-wear items United States
3 X-Series Options Only Core 4x4
Front Lower Control Arm Hardware Kit Includes: 4 9/16” x 4” high grade bolts, 4 9/16” top lock nuts, 8 9/16” flat washers Front Upper Control Arm Hardware Kit Includes: 4 10mm x 80mm high grade bolts, 4 10mm top lock nuts, 8 10mm flat washers Rear Lower Control Arm Hardware Kit Includes: 4 9/16” x 4” high grade bolts, 4 9/16” top lock nuts, 8 9/16” flat washers Rear Upper Control Arm Hardware Kit Includes: 4 10mm x 80mm high grade bolts, 4 10mm top lock nuts, 8 10mm flat washers Front Track Bar Hardware Kit Includes: 1 high grade 2.75” bolt, 1 nut tab of chosen size, 1 flat washer Rear Track Bar Hardware Kit Includes: 2 10mm x 75mm high grade bolts, 2 10mm top lock nuts, 4 10mm flat washers
Axle Side Bolt Size (Front Track Bar) Factory or 1/2 Inch or 9/16 Inch or 5/8 Inch
5
97%
4
2%
3
0%
2
1%
1
0%