J-JK-K12-HWK
J-JK-K12-HWK
100.00
Not Available For Sale
See financing options →
Fitment guarantee Ships from Orem, UT 4–8 hr install
ADD TO CART →
https://core4x4.com/web/image/product.template/24880/image_1920?unique=2d5d26f
J-JK-K12-HWK
J-JK-K12-HWK
SKU: J-JK-K12-HWK
100.00
Not Available For Sale
Build Your Kit
Select Color to see price and add to cart.
Alignment recommended Lifetime warranty on all non-wear items United States
3 X-Series Options Only Core 4x4
Front Lower Control Arm Hardware Kit Includes: 4 9/16” x 4” high grade bolts, 4 9/16” top lock nuts, 8 9/16” flat washers Front Upper Control Arm Hardware Kit Includes: 4 12mm x 80mm high grade bolts, 4 12mm top lock nuts, 8 12mm flat washers Rear Lower Control Arm Hardware Kit Includes: 4 9/16” x 4” high grade bolts, 4 9/16” top lock nuts, 8 9/16” flat washers Rear Upper Control Arm Hardware Kit Includes: 4 9/16” x 4” high grade bolts, 2 9/16” top lock nuts, 2 9/16” catch tabs, 8 9/16” flat washers Front Track Bar Hardware Kit Includes: 2 9/16” x 2.75” high grade bolts, 2 9/16” top lock nuts, 4 9/16” flat washers Rear Track Bar Hardware Kit Includes: 2 9/16” x 2.75” high grade bolts, 2 9/16” top lock nuts, 4 9/16” flat washers
5
97%
4
2%
3
0%
2
1%
1
0%