D-35-2010-FEL2-HWK
D-35-2010-FEL2-HWK
SKU: D-35-2010-FEL2-HWK ★★★★★ (132 reviews)
ADD TO CART →
https://core4x4.com/web/image/product.template/24960/image_1920?unique=2d5d26f
D-35-2010-FEL2-HWK
D-35-2010-FEL2-HWK
SKU: D-35-2010-FEL2-HWK
20.00
Not Available For Sale
Build Your Kit
Select Color to see price and add to cart.
Alignment recommended Lifetime warranty on all non-wear items United States
3 X-Series Options Only Core 4x4
2 12mm x 35mm high grade bolts, 4 12mm x 80mm high grade bolts, 6 12mm top lock nuts, 12 12mm flat washers
5
97%
4
2%
3
0%
2
1%
1
0%
MG
Morgan Griffith Mar 25, 2018
Google
MT
Ma TheMeatLoaf Mar 23, 2024
JA
Jonathan Aguilera Jan 22, 2026
DD
Dmitriy D May 27, 2025
Installed rear and upper control arms and track bar on my 3rd Gen 4RUNNER to align rear axle and restore factory wheel base after 3.5" lift. Car drives better than New! Improved handling cornering and overall driving. Very solid and high quality made product. Support is outstanding. Shipping extremely fast. Thank you so much. I wish you will have something new for my car.