D-35-2008-FEL2-HWK
D-35-2008-FEL2-HWK
SKU: D-35-2008-FEL2-HWK ★★★★★ (132 reviews)
Not Available For Sale
See financing options →
Fitment guarantee Ships from Orem, UT 4–8 hr install
ADD TO CART →
https://core4x4.com/web/image/product.template/24964/image_1920?unique=2d5d26f
D-35-2008-FEL2-HWK
D-35-2008-FEL2-HWK
SKU: D-35-2008-FEL2-HWK
20.00
Not Available For Sale
Build Your Kit
Select Color to see price and add to cart.
Alignment recommended Lifetime warranty on all non-wear items United States
3 X-Series Options Only Core 4x4
2 12mm x 35mm high grade bolts, 4 12mm x 80mm high grade bolts, 6 12mm top lock nuts, 12 12mm flat washers
5
97%
4
2%
3
0%
2
1%
1
0%